Вт, 25.06.2024, 19:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Професійно-технічне училище №31 м.Полтава

Меню сайту
Наше опитування
З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?
Всего ответов: 288
Міні-чат
200
Вікіпедія
Наше опитування
Вам подобається наш сайт?
Всего ответов: 172

2014-2015 навчальний рік

"УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА!"

     

    Новий 2014-2015 навчальний рік в училищі розпочався із святкової лінійки. З Днем знань учнів привітали директор навчального закладу Бут М.І. та гості.Перший урок «Україна – єдина країна» підготувала майстер в/н Голубенко І.О. з допомогою майстра в/н Кінь Н.П., викладача Григорьєвої С.В. та учнів групи №19 (професія «Робітник з євроремонту») та групи №22 (професія «Кравець»).    

       Атмосфера, що панувала в актовій залі, була насичена патріотизмом, почуттям поваги та гордості за нашу Батьківщину та справжніх героїв - українців. 

"ПОЛТАВА ВИШИВАНА"

       20 вересня 2014 року учні та педагогічний колектив навчального закладу прийняли участь у Параді вишиванок "Полтава вишивана".

"НОВЕ ЖИТТЯ БАБУСИНОЇ ХУСТКИ"

  На підсумковому засіданні ШППД творчу презентацію дослідницької роботи "Нове життя бабусиної хустки" підготувала викладач спецдисциплін з професії "Кравець" Полішко Юлія Станіславівна разом з учнями групи №22.

"ВИГОТОВЛЕННЯ ХУСТИНИ-ОБЕРЕГА ДЛЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ"

 У кінці грудня відбувся майстер-клас з виготовлення хустинки-оберегу для захисника України, який провела майстер виробничого навчання з професії "Кравець" Кінь Наталія Петрівна. 

"БЕЗ РОДИНИ НЕМАЄ ЛЮДИНИ"

     Під такою назвою майстер виробничого навчання Черничка Тетяна Павлівна разом з групою №22 (професія "Кравець") 9 грудня провела відкриту виховну годину.   

     

     Присутні ознайомились з цікавими сторінками життя пращурів. Педагог розкрила моральні основи родини, розповіла про важливість теплого ставлення до батьків, до звичаїв та українських традицій. Захоплення у присутніх викликала презентація Герасименко Наталії "Моє коріння", що спонукало багатьох до створення власного родового дерева. 

"ЗИМОВА ВІТАЛЬНЯ"

   Тепла атмосфера панувала в Новорічній зимовій вітальні навчального закладу 24 грудня цього року.  Для всіх присутнім учні підготували та провели екскурс святами зимового циклу - від Андрія до Водохреща.   Різнобарвні танці, мелодійні пісні, народні обряди нагадали про національні традиції - життєдайне джерело душі нашої України. 
 

"ВІТЧИЗНА - ЦЕ НЕ ХТОСЬ І ДЕСЬ, Я - ТЕЖ ВІТЧИЗНА"

        22 січня 2015 року  майстрами в/н та класними керівниками навчальних груп була проведена година національної єдності «Єдина Україна». 

     22 січня 2015 року був організований перегляд фільму «Акт Злуки: відтворення історичної правди» (Т.Комендрук, Львів 2011р.) для учнів, які проживають в гуртожитку.     27 січня 2015 року  викладач Григорьєва С.В. провела лекцію  з презентацією «Історія соборності України».

    

      20 - 30 січня 2015 року в бібліотеці діяла таматична експозиція «Соборна Україна: від ідеї до життя». Також бібліотекар разом з Учнівською Радою випустив альманах подій «22 січня – День Соборності України».
      27 січня 2015 року в гуртожитку відбувся тематичний вечір «Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину», який провела вихователь Козленко Н.Л. з активом учнів.


   29 січня 2015 року пройшло тематичне інформування з переглядом документального фільму «Герої України. Крути. Перша незалежнісь» (2014р.)     29 січня 2015 року бібліотекар Небесна О.П. провела для учнів гуртожитку годину спілкування (з презентацією) «Любіть Україну, як вірні сини!» до Дня пам’яті Героїв Крут.

"ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ - ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК  У РОБОТІ З УЧНЯМИ"

  За такою темою пройшло  засідання методичної комісії з виховної роботи та суспільних дисциплін ПТУ №31 м. Полтава  03.02.2015 року.  Заступник директора з виховної роботи Звірко Ніна Іванівна ознайомила педагогічних працівників з методичними рекомендаціями щодо патріотичного виховання учнівської молоді.  

  Була представлена презентація "Роль патріотичного виховання у формуванні суспільної свідомості учнів", надана НМЦ ПТО у Полтавській області.   Після роботи в творчих групах педагоги дійшли до висновку щодо найбільш ефективних форм проведення Уроків мужності для учнів навчального закладу.

"ВІД ДІДА ДО БАТЬКА, ВІД БАТЬКА ДО СИНА"

  12 лютого 2015 року пройшов відкритий виховний захід під назвою "Від діда до батька, від батька до сина", який підготував та провів майстер виробничого навчання Коваль Олександр Васильович разом з учнями групи №19 (професія "Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків").

  Олександр Васильович був беспосереднім учасником бойових дій в Афганістані та має багато нагород, ознайомив присутніх із подіями тієї страшної війни.  Захід, присвячений темі патріотичного виховання, направлений на формування в учнів поваги та любові до рідної Держави.

"З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ"

   Під такою назвою 18.02.2015 року в гуртожитку пройшов тематичний вечір, який провела вихователь Чегринець Тетяна Володимирівна разом із учнівським активом.    У нашому училищі навчаються та проживають в гуртожитку учні з різних областей нашої Батьківщини: з Полтавської, Одеської, Харківської, Киівської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Сумської.    І де б ми не жили: біля високих гір чи синього моря, серед просторого степу чи поряд вікових лісів, у місті чи у селі - все це  наша єдина Україна!

 

"МОЛЮСЬ ЗА ТЕБЕ УКРАЇНО"

Молюсь за тебе, Україно!  

Щодня й щоночі у думках.

Коли ми разом - ми єдині,

     Молюсь за кожного із нас.    

      Ці рядки стали епіграфом до виховного заходу, що провела майстер виробничого навчання Харько Олена Миколаївна разом зі своєю групою (група №11, професія "Кравець").   Педагог за допомогою мультимедійної презентації розповіла про ситуацю на окупованих територіях.   Біль від багаточисленних втрат сьогодення пронизує кожне небайдуже серце. Як могло так трапитись, що миролюбивий народ змушений брати до рук зброю?

 

Молюсь за тебе, Україно,

В молитві сила моїх слів

  Молись і ти, бо ми - єдині,

   Молись за тисячі життів…
"КВІТИ - НАЦІОНАЛЬНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ"

   26 лютого 2015 році пройшла відкрита виховна година на тему: "Квіти – національні символи України", яку провели майстри виробничого навчання Король Жанна Іванівна, Репало Альона Петрівна разом з учнями групи №25.  

  Одним із позитивних моментів виховної години стало те, що педагоги зуміли передати і своєрідний колорит заходу і звернули увагу присутніх на національну культуру та звичаї.

"ЗАХИСТИТИ КРАЇНУ - НАШЕ СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ"

   На виконання листа Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації "Про заходи безпеки та можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій" в навчальному закладі постійно проводиться роз'яснювальна робота з колективом працівників та учнів про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, створено стенд "Захистити країну - наше спільне завдання".    

  05.03.2015 року викладачем "Основ санітарії та гігієни"  Невідомою Катериною Володимирівною та медичним працівником училища Знак Оксаною Вікторівною проведено практичне заняття з надання першої допомоги травмованим та потерпілим. Володіння практичними навиками надає можливість бути впевненим у складних ситуаціях.

"НОВЕ ПОКОЛІННЯ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ"

  Під таким гаслом 19.03.2015 року відбувся звітний концерт колективу художньої самодіяльності.     Керівники гуртків: Корнієнко Аліна Олегівна (хор, вокальні ансамблі дівчат та хлопців) та Добридень Ніна Іванівна (танцювальний) із гуртківцями представили кращі номери.    

 

  Оцінювало виступ кваліфіковане журі: Чайка Оксана Анатоліївна (заступник директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області), Іванченко Жанна Данилівна (відмінник освіти України, методист Полтавсько обласного центру естетичного виховання учнівської молоді), Долга Валентина Вікторівна (хормейстер, заступник директора з виховної роботи Полтавського електрорадіотехнічного ліцею), Оленченко Олександр Олександрович (учасник Народного хору "Калина", випускник нашого училища).

"УКРАЇНА В МОЄМУ СЕРЦІ"

   "Поезія - це неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" - такими словами розпочався виховний захід під назвою "Україна в моєму серці", який разом з учнями групи №14 (професія "Перукар (перукар-модельєр), візажист") провела майстер виробничого навчання Кибкало Людмила Володимирівна.   

   Читання віршів, написаних сучасниками про події в Україні, нікого не залишили байдужими.  Кульмінацією заходу стало декламування ученицею Мнацаканян Вікторією вірша "Горить свіча".

"УКРАЇНСЬКА КОСА"

   У рамках тижня з професії "Кравець" пройшов виховний захід "Українська коса". Учні групи №15 під керівництвом наставників - викладача спецдисциплін Скіданової Тетяни Олексіївни та майстра виробничого навчання Клочко Дарини Миколаївни - відтворили обряди заплітання першої косички, елемент весільного обряду - розплітання коси.   Родзинкою заходу було створення вінка-оберега для маленької дівчинки. 

"МИ ЛЮБИМО УКРАЇНУ!"

     28.04.2015 року під керівництвом майстра виробничого навчання Марченко Лідії Миколаївни учні групи №12 (професія "Кравець") підготували та провели виховний захід "Ми любимо Україну!".   Разом з учасниками заходу глядачі поринули в глибини історії мелодійної української мови провели екскурс у минуле національних символів та державних атрибутів. Мультимедійна презентація допомогла розкрити тематику даного заходу. 

"МАК - СИМВОЛ ПАМ'ЯТІ В УКРАЇНІ"

    На виконання Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом (5-7 травня 2015р.) в усіх навчальних групах майстрами виробничого навчання, класними керівниками та викладачами проведено майстер-класи з виготовлення "маків пам'яті" з розповіддю про квітку маку в українських традиціях, маку як символу пам'яті у світі та Україні.  

   Створені своїми руками символічні квіти, учні прикріплювали як нагрудні знаки 8 та 9 травня під час тематичних заходів "1939-1945. Пам'ятаємо! Перемагаємо!", участі у покладанні квітів до меморіалу Солдатської слави та інших заходів.

"ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ ТА ДОВІКУ"

  8 травня 2015 року у навчальному закладі відбувся тематичний захід "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо".   Актова зала була переповнена не тільки учнями, а й емоціями та почуттями. Затамувавши подих, слухали присутні Спицю Івана Олексійовича, ветерана праці, колишнього заступника директора училища, який ділився своїми спогадами із  далекого минулого. Його дитяча пам'ять назавжди закарбувала похмурий вересневий день 1943 року, коли була визволена Полтава від фашистів. Квіти, сльози радості на обличчях визволених та визволителів...    

  Знову наш край у вогні, знову ллється кров, знову тисячі людських життів забирає війна. Та ми віримо, що наша незалежна Україна знову стане вільною від насилля.    Палахкотять червоні маки на грудях... Міцно тримають пам'ять ветеранів війни вчорашньої та учасників сьогоднішньої.    І наше завдання: не дати обірватися цій нитці пам'яті!

"ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО МЕМОРІАЛУ СЛАВИ"

 9 травня 2015 року учнівський та педагогічний колектив ПТУ №31 м. Полтава прийняли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави на честь Дня Перемоги.

     

"ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР"

   18 травня відзначається День скорботи і пам'яті на честь 71-ї річниці депортації кримських татар радянською владою.   Цього ж дня тематичні заходи були проведені у навчальних групах училища.

"ЕКСКУРСІЯ ДО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ"

   У рамках заходів, приурочених 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, 14 травня учні групи №15 (професія "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник") відвідали Краєзнавчий музей імені Василя Кричевського разом з викладачами Скідановою Тетяною Олексіївною та Невідомою Катериною Володимирівною.   Одна з експозицій, з якою познайомилися учні, мала назву "1939-1945. Пам'ятаємо! Перемагаємо!". Присутні перейнялись атмосферою та емоціями, що панували у виставковій залі.


"ОБЕРІГ МОЄЇ ОСЕЛІ"

    12 травня 2015 року пройшов відкритий виховний захід "Оберіг моєї оселі", який підготувала та провела викладач спецдисциплін Сорокіна Тетяна Вадимівна разом з учнями  групи №19 (професія "Робітник з комплексного обслуговування ремонту й будинків").   Захід ознайомив присутніх з давніми традиціями нашого народу, оберегами рідного дому, того дому, де жили предки і в якому живимо сьогодні. 
 

"ДЕНЬ ВИШИВАНКИ ЄДНАЄ УКРАЇНЦІВ"

    Колектив училища з радістю та задоволенням долучився до Всеукраїнської акції "День вишиванки", даруючи вишиваний настрій собі та оточуючим.    Цим ми вкотре продемонстрували красу нашого етнічного одягу і те, що ми - українці. І цим пишаємось!

Вхід
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
МОН ZNO PTOPO PTO IITZO PEDPRESA UZ POIPPO

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz
Адміністратор сайту: Кругліковська Надія Анатоліївна