Нд, 21.07.2024, 05:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Професійно-технічне училище №31 м.Полтава

Меню сайту
Наше опитування
З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?
Всего ответов: 289
Міні-чат
200
Вікіпедія
Наше опитування
Вам подобається наш сайт?
Всего ответов: 173

Видавнича діяльність

 

        Кругліковська Надія Анатоліївна,  майстер виробничого навчання, викладач спецдисципліндля з професії "Секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор", виховний захід «Моя Полтавщина, ти благословенна, минулим і майбутнім у віках!» (опубліковано в ІМВ НМЦ ПТО у Полтавській області «Освітній простів» №3, 2017р.).
        - електронний словник професійної термінології з професії 4115 «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)», 2018р.

     - словник професійної термінології з професії 4115 «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)», 2018р.

     - завдання для закріплення та  перевірки знань учнів з теми «Службові листи» (розроблені та опубліковані в онлайн-сервісі Learningapps.org) https://learningapps.org/4298284, 2018р.

     Збірник лабораторно-практичних робіт з предмету "Документаційне забезпечення управління".

     «Крила надії» - виховний захід, «Чисті душі, що злетіли в небо» - виховний захід, «Складання та оформлення вказівок» -  урок в/н - Учительський журнал «Онлайн».

      Овсяннікова Лілія Іванівна, методист - "Чергова сходинка до педагогічного Олімпу з "Estel" (опубліковано в Інформаційно-методичному віснику НМЦ ПТО у Полтавській області. Випуск №4, 2016 рік).

      «Чергова сходинка до педагогічного олімпу з «ESTEL», Інформаційно-методичний вісник НМЦ ПТО у Полтавській області. Випуск №4 2017р.

     Кривобік Володимир Олександрович, майстер виробничого навчання, викладач спецдисципліндля з професії "Секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор" - електронний підручник "Інформаційні технології" для професії "Секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор".

       «Сучасний педагог - успішний учень». Освітній простір №3, 2018р. 

    Полішко Юлія Станіславівна, викладач спецдисциплін з професії "кравець" - навчальний посібник "Матеріалознавство";

- "Збірник тестових завдань" з професії "кравець" (затверджено для вивчення в ПТНЗ області рішенням навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області від 26.03.2014 року);

стаття "Проблемно-проектне навчання як фактор розвитку творчої активності учнів" (опубліковано в журналі "Освітній простір" №4 за 2015р.).

  «Подорож у країну застібок», «Особливості обробки виробів з рукавами реглан», «Оздоблення в жіночому одязі» -  Учительський журнал «Онлайн».

       Ігнатенко Любов Василівна,  викладач спецдисциплін з професії "кравець" - Словник сучасного дизайнера "Азбука брюк ХХІ століття"  (опубліковано в інтернет-виданні "SvitPPT", 2012р.);

- дослідження "Сутність проблемного навчання"  (опубліковано в "Учительському журналі - он-лайн", 2013р.);

- дослідження "Фартух у будні та свята" (опубліковано в інтернет-виданні "SvitPPT", 2014р.);

методична розробка уроку "Методи конструювання одягу" (опубліковано в інтернет-виданні "SvitPPT", 2015р.);

методична розробка уроку "Застосування комп'ютерної техніки в процесі моделювання одягу" (опубліковано в "Учительському журналі - он-лайн", 2015р.); 

    Сорокіна Тетяна Вадимівна, викладач спецдисциплін з професії "робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків" - методична розробка уроку з використанням засобів ІКТ (2015р.);

- сценарій виховного заходу "Різдвяний оберіг достатку" (опубліковано в Інформаційно-методичному віснику НМЦ ПТО у Полтавській області. Випуск №4, 2016 рік).

    Рішенням  ради НМЦ ПТО рекомендовано для використання в навчально виховному процесі області методичні посібники викладача Сорокіної Т. В. «Спеціальне малювання. Методичний посібник для викладачів та учнів, які навчаються за професією «Перукар»» та «Спеціальне малювання. Методичний посібник для викладачів та учнів, які навчаються за професією «Кравець»».

      «Оберіг достатку», Інформаційно-методичний вісник НМЦ ПТО у Полтавській області. Випуск №4. 2017р.

     «Оберіг достатку», «Поняття про колір. Змішування кольорів» -  Учительський журнал «Онлайн».

   Репало Альона Петрівна, майстер виробничого навчання з професії "перукар (перукар-модельєр), манікюрник" - урок виробничого навчання "Масаж кистей рук" (опубліковано в "Учительському журналі - он-лайн", 2016р.). 

    Григорьєва Світлана Віталіївна, викладач правознавства, «Значення правової освіти та інноваційного стилю правового виховання у формуванні сучасної особистості учня», Освітній простір, №4, 2018р.

    Стариченко Ольга Валентинівна, викладач фізичної культури на виховання - «Сучасні підходи щодо формування здорового способу життя учнів середнього та старшого шкільного віку», Збірник наукових праць №1. Матеріали регіонального науково-методичного семінару 12 квітня 2017р.

     «Олімпійський урок. О спорт. Ти - мир!»  - Учительський журнал «Онлайн».

  Кінь Наталія Петрівна, майстер виробничого навчання з професії "Кравець" - «Обробка спідниці. З’єднання її з ліфом» - Учительський журнал «Онлайн».

   Черничка Тетяна Павлівна, майстер виробничого навчання з професії "Кравець" - «Обробка двох шовних рукавів у верхньому одязі» -  Учительський журнал «Онлайн».

Вхід
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
МОН ZNO PTOPO PTO IITZO PEDPRESA UZ POIPPO

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz
Адміністратор сайту: Кругліковська Надія Анатоліївна