Вт, 25.06.2024, 19:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Професійно-технічне училище №31 м.Полтава

Меню сайту
Наше опитування
З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?
Всего ответов: 288
Міні-чат
200
Вікіпедія
Наше опитування
Вам подобається наш сайт?
Всего ответов: 172

Робота бібліотеки

Участь у відборі проектів підручників для 10-11 класу

        Наш навчальний заклад долучився до ІІ етапу проведення конкурсного відбору проектів підручників для загальної середньої освіти. 18.03. 2019 року педагогічною радою було заслухано звіт по результатам відбору та ухвалено рішення про замовлення підручників з предмету "Захист Вітчизни".

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого у навчальному закладі було проведено ряд заходів. Класними керівника та майстрами виробничого навчання були проведені тематичні виховні години в групах. Учні груп №28 та 29 разом з бібліотекарем Кругліковською Надією Анатоліївною та майстром в/н Підгорною Анною Олександрівною відвідали бібліотеку для дітей №10. Цей заклад неодноразово приймав наших учнів у своїх стінах.

   Бібліотекар І категорії Кабак Надія Михайлівна наголосила на тому, що війна - це завжди руйнація, біль та страждання.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

     До Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні у  вестибюлі організована виставка малюнків "За честь, за волю, за українську долю!" (бібліотекар, майстри в/н, класні керівники).

         У навчальних групах проведено урок пам'яті "Закарбовані Майданом" з переглядом відеофільма "Зима, що нас змінила" (бібліотекар, майстри в/н, класні керівники).

    У вестибюлі представлена панорама подій "Шляхами Небесної Сотні" (бібліотекар Кругліковська Надія Антоліївна).

Бібліотечний урок "Як гул століть, як шум віків, як бурі подих - рідна мова"

   21 лютого 2017 року бібліотекар навчального закладу Кругліковська Надія Анатоліївна провела бібліотечний урок "Як гул століть, як шум віків, як бурі подих - рідна мова".

   Учні групи №18 (професія "Секретар керівника, адміністратор") поринули в історію рідної мови, ознайомились з навчальною та художньою літературою.

   З перегляду відеофільму учні дізналися, що українська входить до трійки найкрасивіших мов у світі. На мовному конкурсі в Італії її визнали другою за мелодійністю мовою світу (після італійської). На мовному конкурсі, який пройшов у Парижі у 1934 році, українську мову визнано третьою найбільш красивою мовою в світі (після французької та перської) за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія й будова речення.

   Найбільшу кількість разів перекладений літературний твір – «Заповіт» Т.Г.Шевченка: 147 мовами народів світу. Найбільша кількість псевдонімів була у поета Олександра Кониського – 141, у І.Франка – 99, письменник Осип Маковей користувався 56 псевдонімами.

   Учні зробили висновок, що українська мова цікава, багатогранна, мелодійна, а найголовніше - рідна.

Благословенне слово, що гартує!

   23 лютого 2017 року у навчальному закладі бібліотекарем Кругліковською Надією Антоліївною проведені заходи до річниці дня народження Лесі Українки.

   У вестибюлі представлена панорама життя та творчості видатної української поетеси.

   У бібілотеці навчального закладу Надія Анатоліївна провела бібліографічний огляд літератури з цієї теми.

   У гуртожитку пройшла виховна година "Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмира...".

"Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь!"

   З 7 по 9 лютого 2017 року у навчальному закладі проведено ряд заходів до річниці дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

   У вестибюлі представлена панорама життя та творчості видатного українського поета.

   У бібілотеці навчального закладу Кругліковська Надія Анатоліївна підготувала літературну вітрину "Життя Кобзаря - урок для нащадків".

    9  березня бібілотекар навчального закладу Кругліковська Надія Анатоліївна разом з учнями групи №18 (професія "Секретар керівника, адміністратор") прийняли участь у покладанні квітів до пам'ятника Кобзарю з нагоди дня народження.

"Поезія - це завжди неповторність. Якийсь безсмертний дотик до душі!"

   16 березня 2017 року до Всесвітнього дня поезії у бібліотеці навчального закладу проведено літературний вернісаж.

   Захід провели бібіліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна та майстер в/н Куценко Юлія Олександрівна.

    Учні групи №17 (професія "Перукар, візажист") ознайомились з історією цього дня, визначними поетами України та їхніми творами.

    Надія Анатоліївна презентувала вистувку книжок відомих поетів нашої Батьківщини.

   У вестибюлі представлена виставка портретів видатних українських поетів, які своєю творчістю внесли вагомий внесок у розвиток української культури та мистецтва.

Відкритий виховний захід "Крила надії" присвячений волонтерам

    23 березня 2017 року в актовій залі навчального закладу пройшов відкритий виховний захід "Крила надії", присвячений волонтерам.

   Захід провела бібліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна.

    Присутні ознайомились з поняттям волонтерства, історією та традиціями цієї діяльності.

   На заході була присутня організатор та координатор БФ "Полтавський батальйон небайдужих" Сиротенко Олександра Миколаївна, яка розповіла присутнім про заснування та роботу організації.

Тиждень "Молодь за здоровий спосіб життя"

    З 03 квітня по 07 квітня 2017 року проходив тиждень "Молодь за здоровий спосіб життя".

    Розпочався тиждень з оформлення інформаційного стенду "Здорова молодь, здорова нація", вернісажу малюнків та виставки літератури "Спорт - шлях до здоров'я". (Бібліотекар Кругліковська Н.А. та викладач Стариченко О.В.).

       У цей же день був проведений інтегрований урок "7 правил здорового способу життя".

    Викладач Стариченко О.В. та бібліотекар Кругліковаська Н.А. розповіли учням групи №17 про основні складові здорового способу життя та ознайомили присутніх з корисною літературою з даної теми. Учні переглянули корисні відеоматеріали.

Великоднє диво

     Учнівська рада бібіліотеки випустила стінгазету з даної тематики.

       Бібліотекар навчального закладу Кругліковська Надія Анатоліївна провела бібліомікс на тему "Пасхальні візерунки".

Тиждень з правоосвітньої та правовиховної роботи

    Бібліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна та викладач Григорьєва Світлана Віталіївна у вестибюлі навчального закладу оформили інформаційний стенд "Життя, право і закон".

    Бібліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна підготувала книжкову виставку "Право в житті людини" та провела бібліомікс з даної тематики для учнів групи №11.

"Книга - це вікно, через яке видно душу" (Г. Бічер)

      До Всесвітнього дня книги та авторського права бібліотекар навчального закладу Кругліковська Надія Анатоліївна для учнів групи №14 провела бібліографічний бієнале під назвою "Книга - дивовижний сад, будинок життя та мудрості".

Учні ознайомились з історією виникнення книги, технологіями її створення, значимістю книги в нашому житті.

    На розгляд юним читачам були представлені різноманітні екземпляри корисної літератури з багатьох галузей.

    Доповнювали захід інформаційні виставки в бібліотеці та вестибюлі навчального закладу.

Біль Чорнобиля з роками не зникає

   У вестибюлі навчального закладу бібліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна разом з учнівською радою бібліотеки оформили інформаційний стенд "Чорнобильський слід на землі, в долях, у душах…"

   Викладач спецдисциплін Скіданова Тетяна Олексіївна разом з бібліотекарем Кругліковською Надією Анатоліївною для учнів, які навчаються за спеціальністю "Перукар, візажист" провели урок-реквієм "Чорнобиль не має минулого" з елементами перегляду відеоматеріалів.

     Учні груп написали міні-твори на тему "Україна і Чорнобиль":

    - Тривожні трагічні дзвони лунають над землями України, Росії, Білорусі, вказуючи точну адресу біди - Чорнобиль. Саме там вибухнув атомний реактор, і «мирний» атом приніс таке лихо, якого людство ще не знало. І найстрашніше те, що наслідки чорнобильської трагедії ми будемо відчувати довгі роки, і нащадки не раз пом'януть нас словами гіркими й гнівними...

     - Страшним лихом для всього українського народу стала та аварія на атомній станції. Це сотні і тисячі хворих і калік; села і міста, які аж «світяться» від радіонуклідів, радіаційний фон у деяких місцях у десятки разів перевищує допустимі норми. Забруднені всі райони, куди тільки сягнула чорна хмара чорнобильського лиха...

 ​​​​

  Бібліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна для учнів групи №12 (професія "Кравець") провела виховну годину "Мужність і біль Чорнобиля" з елементами перегляду відеоматеріалів.

Пам'ятати минуле заради майбутнього!

    До Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у навчальному закладі було проведено ряд заходів.
    У вестибюлі навчального закладу презентована виставка малюнків на тему "Пам'ять, якій не знати забуття" (бібліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна).

    Викладач спецдисциплін Скіданова Тетяна Олексіївна та бібліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна у групі №15 провели урок мужності "Вклоняємось доземно всім солдатам".

     Учні груп №12, 14 та 15 написали твори на тему "Моя родина пам'ятає війну".

- У кожній родині є ті люди, які застали роки війни. Минули десятиліття з того часу, а війна - це моторошне слово, що викликає надто багато страху та тривоги, особливо сьогодні...

- У мого прадідуся було багато нагород, що збереглися й до сьогодні. Я пам'ятаю всі історії про кожну нагороду...

- Моя родина добре пам'ятає війну, тому що мій дідусь воював за те, щоб ми мирно жили та спокійно спали. Дідуся вже немає серед живих, та я не перестаю ним пишатися! А сьогодні воюють молоді хлопці, ризикуючи власним життям. Серед них і мій брат. Це так страшно... Але вся моя родина вірить та надіється, що на Україні настане мир!

     Бібліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна представила виставку літератури з даної тематики.

Всеукраїнська акція "День вишиванки"

    Бібліотекар Кругліковська Надія Анатоліївна у вестибюлі навчального закладу представила інформаційну виставку щодо історії свята і полтавської вишиванки: традиційного мистецтва шиття "білим по білому".

День Європи

 У вестибюлі  бібліотекарем Кругліковською Надією Анатоліївною оформлена інформаційна виставка "Наше європейське майбутнє".

Вхід
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
МОН ZNO PTOPO PTO IITZO PEDPRESA UZ POIPPO

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz
Адміністратор сайту: Кругліковська Надія Анатоліївна