![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s80654664.jpg)
31 жовтня 2015 року в навчальному закладі відбулися батьківські збори учнів І курсу.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s25944392.jpg)
Батьки зустрілися із директором училища Бутом Миколою Івановичем, заступником директора з НВР Міщенко Наталією Вікторівною та заступником директора з НВхР Кобою Галиною Миколаївною. Присутні обрали батьківський комітет. Класні керівники, майстри виробничого навчання та викладачі підвели підсумки роботи за два місяці у кожній навчальній групі.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s99990060.jpg)
Батьки відвідали гуртожиток, поспілкувалися із комендантом та вихователями.
Для найбажаніших гостей - батьків - творчий колектив учнів підготував вітання.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s11098082.jpg)
|