29 жовтня 2016 року в навчальному закладі відбулися батьківські збори учнів І курсу.
![](/_nw/4/s74761845.jpg)
Батьки зустрілися із директором училища Бутом Миколою Івановичем, заступником директора з НВР Міщенко Наталією Вікторівною, заступником директора з НВхР Кобою Галиною Миколаївною та старшим майстром Журавель Аллою Олександрівною.
![](/_nw/4/s93427867.jpg)
![](/_nw/4/s43898283.jpg)
Присутні обрали батьківський комітет. Класні керівники, майстри виробничого навчання та викладачі підвели підсумки роботи за два місяці у кожній навчальній групі.
Батьки відвідали гуртожиток, поспілкувалися із комендантом та вихователями.
![](/_nw/4/s27156369.jpg)
Для найбажаніших гостей - батьків - творчий колектив учнів підготував вітання.
![](/_nw/4/s52554649.jpg)
![](/_nw/4/s38682772.jpg)
![](/_nw/4/s75624285.jpg)
|