![](http://ptu31p.at.ua/_nw/4/97925493.jpg)
20 квітня 2016 року на площі перед Полтавським академічним обласним українським музично-драматичним театром імені М.В. Гоголя пройшов загальноміський соціально-інформаційний благодійний проект "Врятуй життя ближньому".
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/4/s28259126.jpg)
Учні груп №19 та 25 разом з викладачами та майстрами виробничого навчання з цікавістю та задоволенням відвідали даний проект.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/4/s39691528.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/4/s23067241.jpg)
Проект був направлений на навчання жителів міста надавати першу долікарняну допомогу в екстремальних ситуаціях. У рамках заходу проводились відповідні майстер-класи та розповсюджувались тематичні інформаційні матеріали.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/4/s99833238.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/4/s10594113.jpg)
Протягом заходу на Театральній площі працювали палатки для проведення майстер-класів з надання першої долікарської допомоги в екстремальних ситуаціях, зокрема: серцево-судинна патологія, травматологія, реанімація, шлунково-кишковий тракт, екстремальні стани, екстремальні ситуації у побуті, палатка-сигнал «Увага всім!», палатка «Збираємо екстрений рюкзак». Також на заході були присутні спеціалізовані пожежні машини, психологи, спеціалісти по роботі з вибухонебезпечними речовинами.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/4/s96173569.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/4/s33118217.jpg)
Усі присутні мали змогу пройти майстер-клас мід ГО «Вартові життя». Кожен бажаючий міг пройти тестування на ВІЛ, обстеження на мобільному флюорографі та виміряти артеріальний тиск.
http://www.rada-poltava.gov.ua/news/58423375/ |