![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/99949213.png)
1 грудня, відкриваючи декаду з правовиховної роботи, викладач Золотар Анна Володимирівна провела відкритий виховний захід на тему «Гімн України – душа народу». Допомагали їй учні групи №16, а глядачами були учні груп №15 та 18.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s88319237.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s50170303.jpg)
Присутні переглянули відеофільм з повною версією гімну, дізнались його історію походження та затвердження. Усі разом заспівали Гімн України.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s39596136.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s95237029.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s82161663.jpg)
8 грудня в усіх групах навчального закладу проведено виховні години на тему «Крадіжка», які було розроблено для майстрів в/н та класних керівників викладачем Основ правових знань згідно опитування першокурсників. Питанням опитування було: "Які ваші права найчастіше порушуються?" Результати опитування показали, що найчастіше порушується право на власність.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s38218342.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s71539061.jpg)
7 грудня викладачем Золотар Анною Володимирівною було проведено тренінг «Гендерна рівність» в 26 групі. Учні переглянули презентацію та, отримавши необхідну інформацію по темі, працювали у творчих групах, виконуючи практичне завдання.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s27530957.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s31409433.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s04094693.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s00470381.jpg)
9 грудня психологом Міського виконкому Дубинською Юлією Вікторівною проведено лекцію на тему «Кримінальна і адміністративна відповідальність», були присутні групи №14, 15, 18 та 26.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s16915651.jpg)
10 грудня відбувся інтерактивний урок "Права людини". Отримавши інформацію по темі, учні працювали в двох групах та виконували творче завдання з використанням роздаткового матеріалу, що дало змогу остаточно закріпити нові знання. Урок провела викладач Золотар Анна Володимирівна.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s57601534.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s18772303.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s97639887.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s00887106.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s90292834.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s16611177.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s74514778.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s96836178.jpg)
У рамках тижня було проведено конкурс рефератів на тему "10 грудня - День прав людини". Перемогу здобули учні групи №16 (відповідальна за підготовку реферату Яковлєва Тетяна).
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s36453309.jpg)
|