Мова вільного народу. Мова сильних духом. Мова нашої незалежності. Сьогодні відзначаємо День української писемності та мови.
![](/_nw/10/s10695086.jpg)
Незмінна традиція у цей день – проведення Радіодиктанту національної єдності під назвою «Дороги України». Цього року він 23-ій раз консолідував людей навколо України по всьому світу. До його написання долучилися здобувачі освіти та педагоги нашого навчального закладу, які підтримали єднання мільйонів українців.
![](/_nw/10/s26516600.jpg)
Говоримо українською. Мріємо українською.
Дихаємо українською. Слава Україні! |