15 вересня 2015 року на базі нашого навчального року відбулось засідання творчої групи на тему "Розробка ефективної моделі національно-патріотичного виховання учнівської молоді ПТНЗ", учасниками якої стали заступники директорів з виховної роботи ПТНЗ м. Полтави.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/2/s21684774.jpg)
Відкрила засідання заступник директора НМЦ ПТО у Полтавській області Чайка Оксана Анатоліївна, яка розкрила актуальність обраної теми.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/2/s62188389.jpg)
Заступник директора з НВхР ПТУ №31 м.Полтава Звірко Ніна Іванівна доповіла про досвід виховної роботи училища.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/2/s42265107.jpg)
Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Левада Лідія Михайлівна ознайомила присутніх із системою нормативних документів та створенням моделі національно-патріотичного виховання.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/2/s30219704.jpg)
|