![](/_nw/10/s73419846.jpg)
Сьогодні дякуємо усім, хто у 86-му став ліквідатором аварії на ЧАЕС. Аварії, яка стала наслідком замовчування й недбалості радянської влади і якої можна було б уникнути. Але цінність людини й життя тоді була мізерною, напротивагу амбіціям комуністичних лідерів, які до останнього приховували катастрофу.
37 років тому сотні втратили рідних, тисячі змушені були покинути свої домівки, а для мільйонів українців наслідки аварії дають про себе знати й досі.
Слова вдячності пожежникам, лікарям, військовим, науковцям і будівельникам, які боролися з наслідками аварії. Вічна пам’ять ліквідаторам, які вже відійшли у вічність.
До відзначення цієї сумної дати в навчальному закладі було проведено ряд заходів, а саме:
24.04. класні керівники та майстри виробничого навчання провели годину спілкування до міжнародного дня пам’яті Чорнобиля «Катастрофа, яку не змогли приховати»
![](/_nw/10/s96230584.jpg)
25.04. вихователь гуртожитку Л. Марченко провела бесіду «Дзвони Чорнобиля»
![](/_nw/10/s03486731.jpg)
26.04. бібліотекар училища О. Орєхова організувала показ документального фільму до міжнародного дня пам’яті Чорнобиля «Науковий полігон. Чорнобиль»
https://www.youtube.com/watch?v=jeYCRAknHqs
|