![](/_nw/4/s91220710.jpg)
17 листопада 2016 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся традиційний обласний конкурс виконавців естрадної пісні серед учнів ПТНЗ Полтавщини ""Срібна підкова".
![](/_nw/4/s07496657.jpg)
Олександра Заєць, учениця групи №25 (професія "Перукар, манікюрник"), презентувала наш навчальний заклад піснею "Україно-мати"(музичний керівник Марченко Ксенія Юріївна).
![](/_nw/4/s22352111.jpg)
Яскравим доповненням до виступу був хореографічний супровід танцювального колективу "Золота молодь" (керівник Добридень Ніна Іванівна).
![](/_nw/4/s39597052.jpg)
Виступ отримав схвальну оцінку журі як кращий композиційний номер конкурсу. Крім цього танцювальний колектив навчального закладу подарував присутнім гарний настрій та емоційну насолоду.
![](/_nw/4/s18987177.jpg)
![](/_nw/4/s04498227.jpg)
![](/_nw/4/s55293044.jpg)
|