У рамках тижня національно-патріотичного виховання, який пройшов у навчальному закладі з 12.10 по 18.10.15 року, було заплановано та проведено багато різноманітніх заходів.
Учні І та ІІ курсу прийняли активну участь у акції "Напиши листа солдату", з великим задоволенням та глибокими почуттями віднеслись до написання творів на тему "Що для мене патріотизм?" та підготовці малюнків до Дня захисника України на тему "Україна моїми очима" (відповідальні - викладач Невідома Катерина Володимирівна, викладач Сорокіна Тетяна Вадимівна).
Бібліотекар Небесна Ольга Павлівна представила книжкову виставку «Мужність і відвага крізь покоління».
Під керівництвом викладача Сорокіної Тетяни Вадимівни та Кривобока Володимира Олександровича учні навчальних груп виготовляли листівки і браслети для учасників АТО та ветеранів війни.
Бібліотекар Небесна Ольга Павлівна оформлила інформаційний стенд «14 жовтня – День захисника України».
Викладач Невідома Катерина Володимирівна провела виховну годину «Народ мій є! Народ мій завжди буде!» та годину спілкування «Моя Полтавщина – мій рідний край» (групи №25, 15)
Виховні години в групах присвячені Дню захисника України з учнями І та ІІ курсу 13 жовтня провели майстри виробничого навчання та класні керівники.
13 жовтня пройшов бібліотечний урок «Читай українське» та показ документального фільма «Про українську військову звитягу» для учнів, які проживають у гуртожитку. (Бібліотекар Небесна Ольга Павлівна)
15.10.2015 року пройшло інформування в групах на тему «Революція на граніті. Перший майдан». Групи І і ІІ курсу.
Відкриту виховну годину «Козацька доля – степ та воля» 15 жовтня підготувала та провела майстер виробничого навчання Кибкало Людмила Володимирівна разом з учнями групи №14.
15.10.2015 року - година спілкування «Одна Батьківщина і двох не буває» (група14, викладач Невідома Катерина Володимирівна).
20 жовтня відбулась зустріч із бійцем 93 окремої механізованої бригади Крєчєтовим Олександром Сергійовичом під позивним "Ворскла" з ініціативи викладачів Невідомої Катерини Володимирівни та Стариченко Ольги Валентинівни. Учні з цікавістю слухали розповіді про бойові дії на Сході, дивились фотокартки, змогли побачити на власні очі каску бійця та уламок граду.
|