![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s66999130.jpg)
24 березня 2016 року відбулося засідання педагогічної ради.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s71745597.jpg)
Заступник директора з НВхР Коба Галина Миколаївна разом з викладачем правознавства Золотар Анною Володимирівною розповіли присутнім про стан правоосвітньої та правовиховної роботи в училищі.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s22571714.jpg)
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s06272544.jpg)
Чегринець Тетяна Володимирівна розповіла про життя гуртожитку та наголосила, що гуртожиток ПТНЗ - простір для виховання особистості, як громадянина та професіонала.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s47073705.jpg)
Методист Овсяннікова Лілія Іванівна представила творчий звіт педагогічних працівників, які атестуються.
![](http://ptu31p.at.ua/_nw/3/s66497889.jpg) |